שם
שעות קבלה
חדר
טלפון
דואל
פרופ' אמריטוס אורי אברהם ה' 12:00-14:00
מר מישל אברמוב ג' 13:00-15:00
ד"ר אלכסנדר אוחלוב ה' 16:00-18:00
ד"ר יזהר אופנהיים א' 13:00-15:00
מר דור אלימלך ב' 08:00-10:00
פרופ' דניאל אלפאי ניתן לתאם בדוא"ל
ד"ר אינה אנטובה-איזנבוד On leave in Spring 2018
פרופ' עידו אפרת ה' 14:00-16:00
מר דור ביתן ב' 15:00-17:00
מר אורי בניה א' 10:00-12:00
פרופ' אמנון בסר ד' 10:00-12:00
פרופ' מיכאל ברברמן ד' 10:15-12:15
מר אלי ברגל ה' 13:00-14:00, 17:00-18:00
פרופ' ליאוניד ברזנסקי ה' 12:00-14:00
פרופ' דניאל ברנד לפי תיאום בדוא"ל בלבד
ד"ר מיכאל ברנדנבורסקי א' 13:00-15:00
גב' דינה ברק ד' 11:00-12:00, ה' 8:00-9:00
ד"ר סאק גבריאליאן ד' 16:00-18:00
גב' סטלה גולוב ג' 10:00-11:00, 18:00-19:00
ד"ר דניס גולקו ב' 16:00-17:00, ה' 13:00-14:00
ד"ר נטליה גולקו ד' 18:30-20:30
ד"ר נדיה גורביץ ג' 11:00-12:00, 13:00-14:00
גב' נינה גורביץ ג' 11:00-13:00
מר אמיר גוריון ב' 10:00-12:00
ד"ר אבי גורן ב' 16:30-18:30
מר עופר גינזבורג ג' 13:00-14:00, 16:00-17:00
פרופ' יאיר גלזנר Tuesday 13:15-14:15, Wednesday 12:10-13:10
גב' שירלי גפן יום ה' 9.7.18 בין השעות 17:00-19:00
ד"ר אדם דור און א' 11:00-13:00
מר יותם דיקשטיין ה' 12:00-14:00
ד"ר ישי דן-כהן ב' 16:00-17:00, ה' 13:00-14:00
פרופ' גריגורי דרפל א' 18:00-20:00
מר יואב הורוביץ ד' 16:00-18:00
פרופ' אילן הירשברג בתיאום מראש בדוא"ל בלבד
ד"ר שלמה הראלי ב' 13:00-15:00 בתיאום מראש בדוא"ל
מר דור הרוש ג' 15:00-17:00
מר שי ויבורסקי ג' 16:00-18:00
מר ניקולאיבסקי ויקטור ד' 17:00-19:00
גב' אנה ולדימירסקי ב' 10:00-11:00, ה' 9:00-10:00
מר אלכסנדר ורניק א' 18:00-20:00
גב' רוני זולר ה' 11:00-13:00
ד"ר מתן זיו-אב ד' 12:30-14:30
פרופ' בוריס זלצמן ה' 17:00-19:00
מר אולג חזנוב ה' 16:00-18:00
גב' אלבינה חייטין ד' 9:00-11:00
מר חזי חלאוי ה' 09:00-11:00
ד"ר אסף חסון ד' 9:00-10:00, 11:00-12:00
פרופ' איליה טיומקין בתיאום מראש
מר יואב טל א' 14:00-16:00
מר אביב טלר לבנה ד' 18:00-20:00
פרופ' אריאל ידין א' 11:00-13:00 ובתיאום מראש בדוא"ל בלבד
מר יונתן יחזקאלי רביעי 15:30-17:30
פרופ' אמנון יקותיאלי ד' 14:00-15:00
גב' טטיאנה ישוק ד' 18:00-20:00
גב' שיר כהן ב' 14:00-15:00, ד' 17:15-18:15
פרופ' מיכאל לוין ד' 15:00-17:00
ד"ר ארקדי ליידרמן בתיאום מראש בדוא"ל בלבד
ד"ר רובים ליפאנסקי ב' 10:00-12:00
ד"ר אירנה לרמן ד' 12:00-14:00
פרופ' תם מאירוביץ . נמצא בשבתון במהלך שנה"ל תשע"ט"
פרופ' מיכאל מוזיצו'ק ג' 12:00-14:00
ד"ר יונה מייזל ה' 13:00-15:00
מר שקד ממנה ד' 13:00-15:00
מר עומר מרמלשטיין ד' 9:00-11:00
ד"ר דניאל מרקייביץ' 25.6.18 בין השעות 14:00-16:00; 17.7.18 בין השעות 14:00-16:00 ובתיאום מראש בדוא"ל
פרופ' גריגורי משביצקי ב' 17:00-19:00
ד"ר איידלשטין נעה ג' 12:00-14:00
ד"ר יער סולומון ג' 9:00-11:00
פרופ' איתן סייג ב' 15:00-16:00, ה' 13:00-14:00
מר יקים סילברמן ד' 17:00-19:00
פרופ' שחר סמורודינסקי ב' 12:00-14:00 ובתיאום מראש בדוא"ל
ד"ר סטיוארט סמית ב' 13:00-15:00 (בניין 62 חדר 38), ג' 15:00-16:00 (בניין 58 חדר מינוס 120)
ד"ר לובה ספיר ה' 11:00-13:00
פרופ' ארקדי פוליאקובסקי ג' 15:00-17:00
גב' תמר פונדיק ד' 10:00-11:00, ה' 13:00-14:00
פרופ' ולדימיר פונף ניתן לפנות בדוא"ל
מר איגור פורטנוב ג' 16:00-18:00
מר מוטקה פורת ב' 17:00-19:00 (62/38), ג' 17-19 (58.-127)
פרופ' אמריטוס אברהם פיינטוך ה' 10:00-12:00
מר אלכסנדר פיקובסקי ב' 17:00-18:00, ד' 15:00-16:00
מר אורי פלד א' 15:00-17:00
מר אריאל פנחס ד' 16:00-17:00 (חדר -120), 17:00-18:00(-127)
פרופ' פיודור פקוביץ ב' 13:00-15:00
פרופ' לאוניד פריגוזין ד' 17:00-19:00
ד"ר איליה פרנקל א' 16:00-18:00
פרופ' רונן פרץ ה' 12:00-14:00
ד"ר דבורה פרץ ב' 14:15-16:15 ובתיאום מראש בדוא"ל
מר מיכאל צ'פמן א' 16:00-18:00
ד"ר נינה צרנייבסקיה ג' 11:00-12:00, 17:00-18:00
ד"ר יאנה צ'רקינסקי ד' 10:00-12:00
ד"ר דרור קאופמן ד' 13:00-15:00
מר אורן קאליש ד' 11:00-12:00, 14:00-15:00
פרופ' מנחם קוג'מן א' 14:00-16:00
מר דניאל קיטרוסר ג' 10:00-12:00
פרופ' מיכאל קלין בתיאום מראש בדוא"ל
ד"ר משה קמנסקי לפי תיאום מראש
גב' אוקסנה קרבץ ה' 10:00-12:00
פרופ' דמיטרי קרנר בתיאום מראש במייל
ד"ר נטליה קרפיבניק ב' 14:00-16:00
פרופ' יצחק רובינשטיין א' 14:00-16:00
גב' יונית ריס ג' 18:00-19:00, ה' 8:00-9:00
גב' מרינה רפפורט א' 17:00-19:00 ובתיאום מראש בדוא"ל
ד"ר לירן שאול ד' 9:30-11:30
פרופ' יואב שגב ניתן לתאם בדוא"ל
גב' מיה שטמר ב' 17:00-18:00, ה' 11:00-12:00
ד"ר יוסף שטראוס א' 17:00-19:00
מר שי שכטר א' 16:00-17:00, ה' 11:00-12:00
מר מארק שכטר א' 8:30-10:00, 14:00-15:00
ד"ר אלי שמוביץ ד' 9:00-11:00
מר עמית שמרת ב' 18:00-20:00
ד"ר אהובה שקופ א' 12:00-13:00, ה' 11:00-12:00
גב' יוליה שרמקוב א' 11:00-12:00, ג' 8:30-9:00, 14:00-14:30
מר ירדן שרעבי א' 17:00-19:00
מר דוד ששון ב' 14:00-15:00, ד' 16:00-17:00
מר שריאל תדהר ב' 14:00-15:00, ד' 16:00-17:00